AI Research Lead
Ataccama Software, s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 3 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Futurama Business Park, Sokolovská č.p. 685 / 136f, Karlín, 186 00 Praha 86PRVNÍ KONTAKT : e-mailem na adr.

marketa.moravkova ataccama.com, kont. osoba : Morávková MarkétaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Požadavky : zkušenosti se strojovým učením (machine learning), zkušenosti s algoritmizací a datovými strukturami, vynikající technologické znalosti a přehled o současných novinkách, výborné komunikační schopnosti - angličtina (čeština výhodou), proaktivní přístup a schopnost vytvářet řešení a přicházet s novými nápady, orientace na cíl a výsledekVýhodou : Zkušenosti s vývojem nástrojů pro data managementShopnost práce v týmuAnalytické znalosti / zkušenosti, logické myšleníVolné pracovní místo je vhodné i pro osobu zdravotně znevýhodněnouZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Počítač, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, interní školení

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost