Operátor montáže - mzda od 25.800Kč , Nástup ihned
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Brno
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníka na oddělení pohonů, schodů a finální montáže. Jedná se o práci v dvousměnném i třísměnném provozu.

Díky široké škále projektům je práce pestrá a různorodá.

Náplň práce :

  • Práce na segmentu pohonů, finální montáže dveřních křídel nebo schodů
  • Montáž produktů nebo jejich komponentů podle platných pracovních pokynů
  • Práce s nejrůznějším nářadím
  • Testování funkčnosti produktů dle platných předpisů
  • Práce na různých projektech
  • Místo výkonu práce : Brno Modřice

    Co od vás očekáváme

  • Manuální zručnost
  • Vyučení v technickém oboru (výhodou ne nutností)
  • Chuť pracovat a zájem učit se novým věcem
  • Samostatnost, proaktivita
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Co vám nabízíme

  • Mzda 130 Kč / hod + prémie a zákonné příplatky
  • Možnost čerpaní finanční zálohy
  • Kompletní zaškolení
  • Velké množství firemních benefitů a akcí
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.