Výjezdní pracovník úklidové firmy
Eso úklid spol. s r.o.
Jablonec nad Nisou
před 9 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Hledáme spolehlivého a flexibilního spolupracovníka, který se nebojí výšek a rád pracuje v terénu.

náplň práce :

  • noční čištění kin ( koberce, sedačky, reproduktory atd..) i mimo liberecký kraj na 3 i více dní,
  • mytí oken + mytí výloh v obchodních centrech
  • manuální práce na jednorázových zakázkách dle plánu
  • práce i přes noc, po celé ČR
  • Pracovní doba : dle zakázek

    Mzda : od 100,- / hod

    Pokud máte o tuto pracovní pozici zájem nebo víte o někom, koho by zaujala, kontaktujte nás prosím na tel. : kontaktovat telefonicky >

    napište email poslat email >

    o odpovídejte pomocí kontaktního formuláře.

    Požadujeme

    výškové práce (není podmínkou)

    ŘP skupiny B výhodou

    zkušenosti se strojem výhodou

    Nabízíme

    mladý kolektiv, pružná pracovní doba, poznání ČR, možnost zkouknutí nových filmů, možnost kariérního a platového růstu

    nahoru

    Pochlub se s touhle FAJN brigádou.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat