Senior Cloud DevOps Engineer
Itera Technologies a.s.
Praha, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKTe-mailem na adr. : použijte odpovědní formulář Kontaktní osoba Pavel Matějíček, statutární ředitel společnosti UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Společnost Itera Technologies a.

s. poptává pracovníka na pozici Senior Cloud DevOps Engineer. Senior Cloud DevOps engineer je zodpovědný za vývoj a správu cloud platforem OpenStack a Kubernetes, a to jak produkčních prostředích u zákazníků, tak vývojového prostředí v datovém centru.

Uchazeč musí mít praktické zkušenosti s operačním systémem Linux, s vývojem open-source softwaru, se spoluprací s globální open-source komunitou a praktickou zkušenost s technologiemi OpenStack a Kubernetes.

Znalost technologií OVS, Ceph, Terraform a Prometheus výhodou. Požadavky na jazykovou vybavenost - aktivní znalost angličtiny, další cizí jazyk výhodou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost