Senior Service Now Konzultant
Devoteam s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Ovocný trh č.p. 1096 / 8, PrahaPrvotní kontakt : monika.norocka devoteam.comPožadujeme : Vysokoškolské vzdělání (min.

bakalářské)Vítáme : - Zkušenosti v obasti ITSM - Znalost JavaScript / Python - Anglický a portugalský jazyk na komunikativní úrovniNáplň práce : Práce na projektech pro mezinárodní klienty v oblastech : IT Service Excellence : implementace a optimalizace nejmodernějších procesů a řešení, které pomohou našim klientům řídit jejich IT efektívně Součástí je : Návrh a implementace ITSM nástrojů (Service Desk, monitoring, nástroje pro automatizaci.

 • Návrh a implementace procesů (Release, Incident, Problem, Change management...) Podpora pre-sales aktivit IT Transformace : poradenství klientům o jejich IT a obchodních výzvách (účast na organizaci Change managementu, projektový manažment, IT Governance)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost