Instruktorka latinskoamerických tanců pro seniory
PEGUERO, s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

MVP : Praha (nelze určit výčet konkrétních adres předem, neboť sály pro výuku a vystoupení se v průběhu roku mění a různí) Kontakt : Mgr.

Iva Navrátilová, tel. : 724128656, e-mail : navratil.iva gmail.com Pozice je vhodná pro temperamentní seniory (lektorka tance pro seniory)Požadujeme znalost kulturního prostřední latinské AmerikyPožadujeme výbornou znalost teorie a praxe latinsko-amerických tanečních a hudebních stylů (salsa cubana, bachata, merengue, timba, son, rumba, cha-cha-cha, mambo cubano, conga a další) - bude prověřeno u výběrového řízeníUvítáme zkušenost s lektorováním tanceVýhodou je znalost anglického nebo španělského jazykaTrpělivost, temperament, chuť učit se novým věcem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost