Porodní asistentka na kliniku v Praze!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme Gynclin s.r.o. nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme ambulantní služby v oblasti gynekologie a porodnictví. Od našeho založení v roce 2012 neustále rosteme.

Drtivá většina poskytované zdravotní péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění.Co od Vás očekáváme?-Vzdělání v oboru porodní asistentka podmínkou- (VOŠ VŠ)-Zkušenost z ambulantní praxe-Empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů-Samostatnost a rozhodnost-Zodpovědnost-Zdravotní a trestní způsobilost-Základní znalost práce na PCCo Vás u nás čeká?

 • Edukace pacientek-Samostatné provádění 3D ultrazvuků-Odběry biologického materiálu-Péče v prenatální poradně vč. screeningůCo nabízíme?
 • Pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek-5 týdnů dovolené-Práci se špičkovou přístrojovou technikou-Příjemné moderní pracovní prostředí a jasně definované postupy a procesy-Motivující finanční ohodnocení-Podporu dalšího profesního a jazykového vzděláváníVzdělání : Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost