Nejvyšší představitelé společností a institucí (kromě politických, zájmových a příbuzných organizací)
Mars Czech s.r.o.
Praha-Motol, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha 4Kont. Jana Roldán. První kont. emailem na použijte odpovědní formulářNa této pozici budete zodpovídat za rozvoj strategických priorit společnosti (pobočky pro Střední Evropu) v oblasti rozvoje podnikání a tvorby strategie, aktivně budete spolupracovat s dalšími pobočkami společnosti, budete soustavně budovat image a profil společnosti.

tomto rozsahu budete dále zodpovídat za vedení společnosti i osob, včetně rozvoje, provádění, sdělování a přezkoumávání vizí, hodnot a strategií společnosti vytvořením prostředí, které podporuje kreativitu, inovace, výkonnost a odpovědnost.

Analytické myšlení, schopnost rychle řešit problémy, výborné komunikační / vyjednávací schopnosti a jednání na úrovni. Plynulá angličtina slovem i písmem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost