Systémoví analytici
ZENSAR TECHNOLOGIES (UK) LIMITED, odštěpný závod
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. erika.vrsecka rsm.cz, kontaktní osoba Vršecká ErikaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Příprava dokumentace pro analýzu dopadů, testovací případy a migraci kóduPracovní zkušenosti se serverem SiteCore CMSPracovní zkušenosti v jazyce C #, Asp.

net, MVC, SQL Serveru, MVC, jQuery / JavaScript, HTML / CSSPracovní zkušenosti se systémy JIRA a SharepointVynikající schopnosti při ladění a používání kóduSilná komunikace a týmová koordinační dovednostiZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 20 dní dovolené, příspěvky na pojištění, soukromá zdravotní klinika, stravenky, příspěvky na školné pro až 2 děti, home office, založení bankovního účtu, lítačka, mezinárodní školení, orientační exkurze

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost