disponent/ka logistiky
Schlote-Automotive Czech s.r.o.
Uherské Hradiště, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

praxe na podobné pozici vítána, znalost NJ na komunikační úrovni, samostatnost, zajištění obalového materiálu příjem / výdej, vedení obalových kont, vedení inventur obalového materiálu, sledování rozpočtu obalového materiálu, odsouhlasení stavů obalů se zákazníky / dodavateli, evidence a příprava vratných obalů a obalového materiálu pro výrobu, příprava specif.

pokynů pro balení požadovaných od zákazníků / dodavatelů, kontrola faktur a nákladů, dodržování rozpočtu oddělení TL, vlastní kantýna, stravenky, dovolená navíc, příspěvek na důchodové připojištění, výhodné tel.

tarify, možnost profesionálního růstu a další benefity, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt e-mailem nebo telefonicky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost