MECHANIK, OPRAVÁŘ/-KA ZEMĚDĚLSKÝCH , PRŮMYSLOVÝCH A JINÝCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
B AGRO Březová s.r.o.
Březová, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

KO : Kateřina Briová, tel. použijte odpovědní formulář Po-Pá : 10-17 hod., osobně Po-Pá : 10-14 hod. nebo e-mailem : použijte odpovědní formulářVzdělání nerozhoduje, jednosměnný provoz, nástup IHNED, mzda 18 00 - 25 000 Kč.

Náplň práce : údržba a servis převážně zemědělské, lesnické a komunální techniky, kombinovaný režim pracovního vytížení (stabilní v servisním zázemí společnosti nebo práce v terénu se zákazníky), diagnostika a realizace oprav, odstraňování zjištěných závad (opravy mechanických částí, elektrických a hydraulických systémů dle zkušeností a znalostí), základní administrativa spojená s evidencí zakázek, předprodejní příprava strojů, montáž strojů, výroba.

Požadavky : aktivní přístup při řešení problému, preciznost, schopnost týmové spolupráce, loajalita, znalost angličtiny nebo němčiny výhodou.

Nabízíme : možnost vzdělávání - řidič VZV, obsluha jeřábů, svářečský průkaz, obsluha tlakových nádob. Po zkušební době možnost využívání služebního vozu.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost