ASISTENT/-KA PRODEJE
TURBO PIZZA, s.r.o.
Most, Litvínov
před 5 dny
source : Hitprace

ASISTENT / -KA PRODEJEOblíbená pobočka TURBO PIZZY v Litvínově se rozšiřuje a přijme do svých řad asistent / -ku prodeje.

Náplň práce : - obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonuPožadujeme : - zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk.

B výhodouNabízíme : - práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusyMožnost práce na DPP, DPČHLÁSIT SE : Prágr Lukáš, tel.

602697625, e-mail : litvinov turbopizza.cz, osobně po telefonické domluvě

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost