Pracovníci ostrahy, strážní
BLESK Servis s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před 6 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Strojírenská 1980, 250 01 Brandýs nad Labem Prvotní kontakt : - e-mail : radek.mendlik bleskservis.cz- tel.

736 159 855 Upřesňující údaje : - Hledáme pracovníky pro střežení areálu v Brandýsi nad Labem Jedná se o noční střežení od PO-PÁ, non-stop střežení o víkendech a svátcích.

Plný nebo zkrácený úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou. Náplní práce - pochůzková činnost, informační služba. Mzda od 81,- Kč / hod.

Certifikát strážného výhodou nikoliv podmínkou. Pozice je vhodná pro lidi se zdravotním znevýhodněním (invalidním důchodem).

případě zájmu nejprve kontaktujte technika zakázky - Radek Mendlík, tel. : 736 159 855, e-mail : radek.mendlik bleskservis.

cz. Nechodit na uvedenou adresu!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost