Asistent/asistentka
Advokátní kancelář Hartmann...
Hradec Králové, CZ
před 11 dny
source : HyperPráce.cz

Obory : Administrativa

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který se zabývá vymáháním pohledávek, hledáme administrativní podporu týmu :

Požadavky :

Preferujeme zkušenosti z jiných advokátních kanceláří, společností zabývající se vymáháním pohledávek, soudů a exekutorských úřadů.

Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet apod.).

Výhodou je psaní všemi deseti

Organizační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, loajalita, samostatnost

Nabídka :

Administrativní podpora v rámci svěřeného týmu

Komunikace s institucemi

Vyřizování telefonických vzkazů

Nástupní plat : dohodou

Práce v mladém kolektivu a perspektivní společnosti

Step 2