Obsluha ohraňovacího lisu
BBA HRANICE, spol. s r.o.
Bělotín, Přerov, Czech Republic
před 5 dny
source : Personálka.cz

OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU

Informace o pracovním místě

Staňte součástí moderního závodu s rodinnou tradicí :

Hledáme kolegu do týmu na ohraňovací lis!

Náplň práce :

Obsluha a seřízení hydraulického lisu

Provádění nastavení technologických parametrů pro ohyby

Ohýbání položek podle výkresové dokumentace

Požadavky :

  • Praxi jako obsluha ohraňovacího lisu
  • Chcete pracovat ve výrobě zajímavého produktu
  • Chcete pracovat ve dvousměnném provozu - volné víkendy!
  • Jste pracovitý / á, zodpovědný / á
  • Nabízíme :

  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností kandidáta s možností růstu finančního i kariérního.
  • 13. plat
  • Příspěvek NA DOPRAVU do práce i z práce
  • Příspěvek NA STRAVU
  • Měsíční docházkové a výkonové odměny
  • Příplatek za odpolední směny
  • 25 dní dovolené ročně
  • Pitný režim na pracovišti - voda, soda, káva, čaj, čokoláda zdarma
  • Po roce ve společnosti příspěvek na penzijní pojištění
  • Ovocná středa
  • Firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...)
  • Pokud vás náš inzerát zaujal, neváhejte a zašlete svůj životopis na email níže.

    Zájemci se mohou hlásit :

    zasláním životopisu (CV) na e-mail : lpisklakova bbahranice.cz ; tel. 778 449 457

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.