STROJNÍK/-ICE
Silverton s.r.o.
Hradec Králové
před 2 dny
source : Hitprace

STROJNÍK / -ICE- Místo výkonu práce : Hradec Králové, Vlčkovická č. p. 224 / 98a- PP na dobu určitou do konce sezóny, nástup od 1.

3.2018 do 30.11.2018- Náplň práce : obsluha a řízení stroje dopravního značení Hoffmann, pravidelné kontroly chodu a výkonu stroje, příležitostná obsluha i jiných strojů a manuální stavební práce, práce dle pokynů nadřízeného pracovníka- Požadujeme : vzdělání střední odborné s výučním listem, praxe v oboru 2 - 3 roky, platný řidičský průkaz sk.

B, C, T, průkaz strojníka, zodpovědnost, výkonnost, samostatnost, spolehlivost, časová a místní flexibilita, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost- Nabízíme : zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti, přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, čtvrtletní odměny- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky ( v čase od 8 : 00 do 15 : 30 hod.

Kontaktní osoba : Ing. Orságová Ivona, e-mail : personalni silverton.cz, tel. : 725 089 796

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost