Zákaznický inženýr kvality do výrobní společnosti
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Liberec, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Chcete dělat práci ve které budete mít svěřenou zodpovědnost za plnění cílů? Práci kde rádi mluvíte či píšete každým dnem emaily v anglickém jazyce?

Dokážete připravovat a vést audity? Pokud ano pak hledáme právě vás! Pro našeho klienta v oblasti automotive který vyrábí a dodává specifické autodíly hledáme přesně takovou osobu.

Koho hledáme? SŠ / VŠ technického směru a praxi v oboru kvality Umíte anglicky slovem i písmem na úrovni B1 / B2? Pojmy jako 8D nebo FMEA vám nejsou cizí Ovládáte MS Office (Word Excel Power Point) Lotus Notes Internet?

 • Jste samostatný komunikativní a dynamický? Co u nás budete dělat? Vedení zákaznických reklamací Zastupovat QA v projektových týmech;
 • plánovat koordinovat a reportovat. Analyzovat interní problémy dílů; vypracování zpráv a návrhů nápravných opatření vedoucích k zajištění kvality.

  Plánovat připravovat a vést audity. Co Vám nabízíme? Atraktivní finanční hodnocení. Odborné vzdělávání. Příspěvek na dortík či kávu Zdravotní péče a rehabilitace.

  Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění. Příspěvek na stravování. Výhodnější volání přes Vodafone. Akce pro zaměstnance.

  Odměny za pracovní výročí. Roční bonus za splnění cílů. Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost