ZUBNÍ LÉKAŘ ( VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY ) až 130 . 000 Kč + procenta z obratu
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Bohnice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Přijmeme lékaře v oboru stomatologie do nově vzniklých ordinací. Nabízíme práci v ordinacích na Smíchově s vlastní čekárnou špičkovým vybavením a zdravotní sestrou.

případě absolventů se nachází v klinice další zubní lékaři kteří mohou dohlížet na Vaše začátky. K fixnímu platu se můžete těšit také na flexibilní pracovní dobu náhradu cestovného a mnoho dalšího.

Jsme zasmluvněni všemi zdravotními pojišťovnami.Požadujeme : VŠ vzdělání v oboru zubní lékařství Slušné jednání a vystupování VHODNÉ PRO ABSOLVENTY Nabízímepracovní poměr na plný nebo částečný úvazek / formou IČ možnost fixního základu dle dohody + 30-35% z obratu30 dní dovolenépráci se špičkovou novou technikou (RVG OPG kofferdam strojová endodoncie dentální mikroskop)výkonové odměny příjemné moderní pracovní prostředí s jasně definovanými postupy a procesy profesionální podporu ze strany zdravotních sester a skvělý pracovní kolektivmožnost dalšího vzdělávání pro absolventy motivující finanční ohodnocení absolvent až 100.

000Kčv případě relokace příspěvek na bydlení úhradu cestovnéhopodporu dalšího profesního a jazykového vzděláváníChcete-li se stát součástí našeho týmu prosím zašlete životopis na použijte odpovědní formulářVzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost