PRACUJTE V TEPLE S VÝHLEDEM NA ZASNĚŽENÝ JEŠTĚD
Manuvia FairJob s.r.o.
Liberec
před 3 dny
source : Hitprace

Operátor / ka výroby až 25 000 Kč

Náplň práce

  • Montáž klimatizačních jednotek
  • Vizuální kontrola
  • Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • 100% docházku
  • Nabízíme

  • Mzdový výdělek až 25 500 Kč
  • 13. plat
  • Prémie za docházku
  • Dotované závodní stravování
  • Částečně hrazené ubytování
  • Firemní akce
  • Bezplatnou linku 800 600 200 , na kterou se můžete obrátit v případě potřeby
  • Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailem na jan.

    hofman manuvia.com. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na 774 000 627, na bezplatné lince 800 600 200 nebo se za námi můžete zastavit osobně v naší pobočce v Liberci na Sokolovském náměstí 259 / 19. Těšíme se na Vás.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.