Lékař/ka
Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
Rybitví, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Činžovních domů 140, Rybitví. Požadujeme : vysokoškolské vzdělání lékařského směru a specializovaná způsobilost v oboru interním, plicním, neurologickém, odborná praxe min.

10 let, dobrá znalost práce s PC, samostatnost a vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační schopnosti a vystupování, zdravotní způsobilost, morální a občanská bezúhonnostNabízíme : platové podmínky dle platových tarifů - 14.

třída, závodní stravování, příspěvek z FKSP, 6 týdnů dovolené Poznámka : k přihlášce nutno připojit - profesní životopis vč.

údajů o odborných znalostech a dovednostech, výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost