Vedoucí úseku nákupu
MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kamenec u Poličky, CZ
před 13 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MASO UZENINY POLIČKA, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : němčina aktivně angličtina aktivně
  • lokalita : Kamenec u Poličky 300, Polička (Kamenec u Poličky), 57201
  • Přidáno : 19.10.2018
  • Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu :

    Společnost MASO UZENINY Polička, a.s., významný a stabilní český zpracovatel kvalitního hovězího masa, nabízí volnou pracovní pozici : VEDOUCÍ ÚSEKU NÁKUPU

    NÁPLŇ PRÁCE : řídící pracovní pozice na menším specializovaném úseku společnosti s celkem 10 pracovníky, organizace řádného chodu úseku, vedení kolegů a běžná obchodní činnost, spolupráce při nákupu zvířat, komunikace se současnými dodavateli, hledání nových obchodních partnerů, vyjednávání o cenách s dodavateli, aktivní sledování vývoje cen na trhu, volba optimálních postupů při změnách na trhu

    POŽADAVKY : aktivní, pracovitý a pozitivně smýšlející člověk, který je schopen vést několikačlenný kolektiv, analytické myšlení (rychlá orientace a rozhodování), komunikační a vyjednávací schopnost (denní komunikace s dodavateli), znalost práce na PC (především Excel, Word, elektronická pošta), řidičský průkaz skup.

    B (cesty mimo pracoviště), časová flexibilita (v případě delší pracovní cesty nebo delšího jednání), SŠ / VŠ vzdělání v zemědělském nebo potravinářském oboru je výhodou, znalost AJ nebo NJ je vítána

    NABÍZÍME : nástup od 1. 1. 2019 (na zapracování i dříve), pružnou pracovní dobu, pracovní poměr na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce), dobrý pracovní kolektiv a zázemí, pravidelné odměny dle schopností a odvedené práce, možnost seberealizace a uplatnění vlastní myšlenek, stravenky, naturální výhody (balíčky s našimi výrobky), telefon, notebook

    KONTAKT : telefonicky, e-mailem

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)