SKLADNÍK/-ICE
ORLEN Service Česká republika s.r.o.
Litvínov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

SKLADNÍK / -ICEPracovní poměr na dobu určitou, následně doba neurčitá.- Příjem a výdej materiálu, zboží - Kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů dodaného k materiálu, zboží- Ukládání, kontrola a skladování materiálu, zboží- Vyskladnění a přichystání zboží, materiálu k výdeji- Zodpovídá za přívoz, odvoz zásilek s dodaným materiálem, zboží od dodavatele- Obsluhuje vysokozdvižný vozík- Vedení předepsané evidence a provádění inventur- Min.

2 roky praxe, orientace v SAPu, aktivní řidič Zaměstnanecké výhody : - Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní doba 37,5 hodiny, prémie dle mzdových směrnic a dalšíHlásit se : - Komanová Petra Ing.

tel. : 730541387 volat od 8.00 do 13.00 hod., e-mail : Petra.komanova orlenservice.cz - zaslat životopis(projednání doporučenky po osobním telefonickém kontaktu)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost