*stavbyvedoucí
PKS stavby a.s.
Žďár nad Sázavou
před 1 dnem
source : Hitprace

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?- řízení realizace stavebních děl pozemního stavitelství- zajištění výrobního procesu, pracovních postupů a plynulosti výstavby- plnění výrobních úkolů v objemu, sortimentu, kvalitě a čase- dodržování právních norem, zejména v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,- ekologie a požární ochranyJAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

 • minimálně SPŠ stavební, nejlépe obor pozemní stavby- odborná praxe minimálně 5 let- znalost práce s PC- řidičský průkaz skupiny B- autorizační zkouška výhodouKTERÉ VLASTNOSTI U NÁS UPLATNÍTE?
 • samostatnost- spolehlivost- flexibilituPROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?- získáte stabilní práci v silné stavební společnosti- dostanete velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům- máme pro Vás zajímavé firemní benefityPrvní kontakt e-mailem
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost