Manipulační dělníci ve výrobě
FUTURA AM s.r.o.
Rokycany, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro FUTURA AM s.r.o. .

Manipulační dělníci ve výrobě :

Místo výkonu práce : Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - osobní Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10 : 00 do 12 : 00 hod.

 • na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690 / 5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA).
 • Náplň práce : zaváží jednotlivá pracoviště na výrobní hale ručními paletovými vozíky. Výhoda praxe s obdobnou pracovní pozicí.

  Výroba ve 3 směnném provozu (PO PÁ), 8 hodinové směny.

  Požadujeme : dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem. Zaměstnavatel bude vyžadovat výpis z rejstříku trestů.

  Nabízíme : platové ohodnocení od 23 884,- do 27 470,- Kč / měs., hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, výkonnostní bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, dotované stravování, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele.

  Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti).

  ZDARMA : školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení. Práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce.

  Kontakt telefonicky Po-Pá do 8.00 do 16.00 na tel. : 722 711 412, 377 423 503, 800 11 00 77, email : ., nebo osobně v sídle společnosti : Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10 : 00 do 12 : 00 hod. na adrese FUTURA

  AM s.r.o., Soukenická 690 / 5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka administrativní budova naproti

  nákupnímu středisku NORMA).

  Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné

  Hrubá mzda : 23 884 27 470 Kč / měsíc

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost