Fyzioterapeuti
Bc. Dita Novotná Sajnerová, DiS.
Tanvald, Czech Republic
před 8 hodinami
source : Hitprace

Požadavky : - Vřelou komunikaci a pozitivní přístup k pacientům, kolegům - Znalosti a dovednosti - výhodou je akreditovaný kurz ke Kinezioterapie I.

Mobilizace páteře a periferních kloubů, Manuální lymfodrenáž- Pozornost k osobnímu rozvoji- Komplexní přístup a funkční myšlení ve fyzioterapii- Zodpovědnost a samostatnost při vedení pacienta v terapii- Konzultaci pacientů v rámci týmu fyzioterapeutů a spolupracujících lékařů- Vedení zdravotnické dokumentaceNabízíme : - Klidné a vstřícné prostředí s individuálním přístupem ke každému pacientovi- Zajímavé platové ohodnocení - dle délky praxe, dosaženého vzdělání a akreditovaných kurzů- Sick days- Využití dostupného přístrojového vybavení a manuální terapie zdarma pro zaměstnance nejen v případě úrazu, ale i v rámci sebezkušenostních aktivit.

 • Pravidelné teambuildingyKontakt : osobně, e-mailem, telefonicky od 18 hodin
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost