PHP programátor/ka
UBK s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Uvítáme mezi sebou zkušeného PHP programátora.Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegy na pozici PHP vývojář.

Může se jednat o senior i junior programátory.Nástup možný ihned. Mzda je závislá na zkušenostech a vzájemné dohodě. Dovolená navíc, prémie v případě úspěšné realizace projektů v zahraničí.

Jaká by byla náplň Tvé práce?Práce na zahraničních projektech PHP, JavaScript, Webservices, PgSQL, MySQLStandardní webové aplikace PHP, MySQL Co bys měl umět?

PHP na výborné úrovniJavascriptDatabáze - zkušenosti s MySQL, případně PostgreSQLHTML, CSS běžná znalost pro potřeby web vývojePracovat v kolektivuAnglický nebo německý jazyk Co Ti nabízíme my?

Flexibilní pracovní dobu Práci na zahraničních projektech pro prestižní klientyStravenkyLokalitu v centru Plzně, parkování zdarmaOdpovídající finanční ohodnocení a benefity Volitelné jazykové kurzyPravidelné firemní akceDalší systém odměn a benefitůNástup možný ihned.

Svůj životopis pošli na marta.tomaskova ubk.cz. Těšíme se!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost