*MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI
Mubea IT Spring Wire s.r.o.
Prostějov, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO 82191. Kontakt : Mgr. Jadrný Luboš, personalista - osobní schůzka po domluvě prostřednictvím emailu : použijte odpovědní formulář tel.

použijte odpovědní formulář.Náplň práce : montážní práce při výrobě a tváření kovů. Požadujeme : spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav.

PD : 12 hodinové směny. Krátký (2 směny) a dlouhý (5 směn) týden, střídá se ranní směna 6.00-18.00 a noční směna 18.00-6.

00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Místo výkonu práce : Dolní 100, Prostějov.Nabízíme : příspěvek na stravování, na zdravotní péči, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, sportovní aktivity, firemní slevové akce, odměny k pracovním jubileím a další zaměstnanecké benefity.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost