Blokátor na zkrácený úvazek (16hod/týden)
STUDENT AGENCY, RegioJet
Brno,město, CZ
před 11 hodinami

Co u nás budete dělat?

Vaším úkolem bude blokování a uvolňování míst v rezervačních systémech, jde o samostatnou a opakující se činnost - blokátor převádí prodané jízdenky mezi dvěma prodejními systémy.

Čeká Vás také telefonická a e-mailová komunikace s prodejci, kteří jsou na pobočkách a předrezervace míst. Jedná se o pravidelně se opakující činnosti, u kterých je kladen důraz na bezchybnost práce.

Čekají Vás také jednorázové úkoly, vyžadující doplňování dat do tabulek a "zaklikávání" dat v systému.

Jedná se o práci na částečný úvazek na 16h / týden. Práce je vhodná zejména pro studenty, vzhledem k nerovnoměrné pracovní době od pondělí do neděle máte možnost flexibilního plánování směn po dohodě s kolegy.

Směny si domlouváte s dalšími třemi kolegy dle Vašich časových možností a časových možností Vašich kolegů. Je nutné odpracovat jeden víkend v měsíci.

Směny jsou rozložené v tyto časy : 9 : 00 -14 : 00, 14 : 30 - 19 : 30 nebo 9 : 00 - 19 : 30. S kolegy si pak volíte jak dny a směny si odchodíte.

Co od Vás očekáváme?

 • pečlivý a zodpovědný přístup k práci
 • soustředěnost a logické myšlení
 • schopnost fungovat samostatně i v týmu
 • Na co se můžete těšit?

 • poznáte svět autobusové dopravy a budete jeho důležitou součástí
 • získáte řadu zaměstnaneckých benefitů (kafeterie, výuka jazyků, slevy na firemní produkty, stravenky)
 • pracovat budete v centru Brna v Domě pánů z Lipé
 • čeká vás příjemný a profesionální kolektiv
 • dostanete příležitost kariérního růstu v rámci společnosti
 • Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

  Typ pracovního vztahu

  Práce na zkrácený úvazek

  Benefity

  Sleva na firemní výrobky / služby, stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

  Požadované vzdělání

  Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost