ředitelka
IVY - Education Group, s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Salmovská č.p. 498 / 7, 120 00 Praha 2kontakt : Vahabová Kateryna, tel. : 604914707, e-mail : admin ivykids.

czHledáme manažerku / ředitelku pobočky nového vzdělávácího projektuNáplň práce : - rozvoj pobočky- efektivní využití finančních prostředků věnovaných rozvoji- vytváření a realizaci strategických a obchodních plánů- vyhodnocení možností místního trhu- organizace práce pobočky- nábor, motivace a kontrola zaměstnancůPožadujeme : - ználost angličtiny, ruštiny, ukrajinštiny- praxe z obdobné pozice (předchozí zkušenost je nutná)- vzdělání v oblasti pedagogiky nebo andragogiky- spolehlivost, odpovědnost, flexibilita- schopnost týmové práce- chuť pracovat v multikulturním prostředíZájemci splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost