Brigáda ve společnosti LEGO! Mzda 137 Kč/hod.
MANPOWER
Ústecký, Louny
před 2 dny
source : Hitprace

Přidej se k nám a pojď si hrát!

Lego je řada stavebnicových produktů, vyráběných rodinnou dánskou společností The LEGO Group sídlící v dánském Billundu .

Vlajkovým produktem společnosti je původní série stavebnic obsahující tzv. Lego bricks, malé lego kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady.

POPIS POZICE :

Náplní Vaší práce bude : obsluha balící linky, dohazování pytlíků do krabic. Skládání / lepení krabic, doplňování materiálu do linky a skládání beden na paletu.

Též i kompletace výrobku. To vše v čistém prostředí.

Směny si zde můžete plánovat dle Vaší potřeby Pondělí Pátek. Požadujeme odpracovat tři dny v pracovním týdnu.

Směny jsou dvanácti hodinové ranní od 7 : 00 hod. do 19 : 00 hod. a noční od 19 : 00 hod. do 7 : 00 hod.

PROFIL KANDIDÁTA :

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost. Pokud jste plnoletí a šikovní, tak hledáme právě Vás.

NABÍZÍME :

Mzdu 137 Kč / hod.+zákonné příplatky za víkendy a noční směny. Dále bonus 14 Kč / hod. za splnění docházky. Do práce Vám pomůžeme svozovými autobusy, které budete mít zcela ZDARMA a to z měst : Most, Louny, Slaný, Rakovník a Beroun.

Ještě navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč. Pokud rádi cvičíte, můžete využít vybavených fitness prostor a nově i možnost kartičky Multisport.

Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Chcete-li získat super pravidelnou brigádu a zároveň poznat život v LEGO, neváhejte a kontaktujte nás přes e-mail : vyplňte formulář níže nebo telefonem : 226 257 587.

Těšíme se na Vás!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost