Operátor/ka skladu
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Kolín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt : Mgr. Buřivalová Kateřina, Jiroušková Hana, tel. : 321 335 315; 321 335 208, Po - Pá 8 - 14 hod,e-mail : job draslovka.

cz,osobně : pondělí 8 - 9 hod.Náplň práce : Celodenní práce s VZV (nakládka a vykládka z a do nákladních automobilů a železničních vagonů, zaskladňování výrobků do regálů)Komplexní fyzická příprava výrobků určených k expedici (rovnání produktů na palety, fixace palet, lepení etiket).

Požadavky : ÚSO, min. vyučení (v technickém směru výhodou, ne podmínkou)Prokazatelné zkušenosti na dané pracovní pozici podmínkouŘidičské oprávnění B, T (traktor výhodou, ne podmínkou)Průkaz VZV - možno si jej obnovit nebo dodělat v naší společnostiVýborný zdravotní stav a fyzickou zdatnostZodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem.

Pracovní doba : práce na denní směně (6 - 14 hod nebo 8 - 16 hod).Zaměstnanecké výhody : Perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující společnostiOdpovídající finanční ohodnocení5 týdnů dovolenéPříspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištěníLékařská péče v místě zaměstnavateleDotované závodní stravováníModerní systém volitelných benefitů na kulturu, sport, zdraví a vzdělávání (Cafeteria)Benefity při významných životních či pracovních výročích.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost