Obchodní zástupce
HCS Centrum s.r.o.
Planá nad Lužnicí, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : min. středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru. Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), příjemné vystupování, ochotu cestovat.

Náplň práce : prodej nástaveb na nákladní automobily, vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci celé ČR, péče a prohlubování vztahů se stávajícími i novými klienty, samostatné vedení obchodních případů, analýza potřeb klientů a vytváření individuálních nabídek, prezentace a prodej produktů společnosti HCS Centrum s.

r.o.Nabízíme : zajímavou práci ve stabilní společnosti. Příjemné přátelské pracovní prostředí. Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů.

Otevřenou komunikaci. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Služební vozidlo, PC, telefon. Stravenky (100 Kč / den), důchodové připojištění, příspěvek na dovolenou.

Základní mzda 25000 Kč + provizní odměňování z obratu a z podílu na zisku. Průměrná roční mzda po zapravování od 500tis Kč.

Kontakt : telefonicky, e-mailem.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost