Vedoucí zdravotní péče DS
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace
Praha hl.m., Praha
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt telefonicky 8-15hod nebo e-mailem.Požadujeme ÚSO s maturitou nebo VOŠ zdravotnického zaměření, speciální vzdělání ARIP podmínkou, alespoň 5 let praxe na obdobné pozici v soc.

službách, znalost legislativní problematiky a standardů kvality výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi, výborný písemný projev, kladný vztah k práci se seniory, odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost a PC gramotnost.

případě zájmu zasílejte CV na e-mail : doubravova csop10.cz.Nástupní plat : tř. 10 (až 42 000,- Kč dle odborné praxe), osobní ohodnocení 2 000,- Kč,příplatek za vedení 1 750,- Kč, letní, zimní a čtvrtletní odměny, stravné, 5 týdnů dovolené, podnikové jesle, příjemné pracovní prostředí.

Předpokládaný nástup : ihned nebo dle dohody

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost