Provozní montér vodovodů
Severočeská servisní a.s.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 4 hodinami
source : Easy-prace.cz

Provozní montér vodovodůPracovní náplň Provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodních sítích a vodohospodářských objektech Provádění odborných montážních prací dle dispozic nadřízených Vykonávání pracovní pohotovostiNabízíme Jistotu a stabilitu silné společnosti Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy Možnost dalšího profesního vzdělávání Dobré finanční ohodnocení Požadujeme SO s výučním listem (nejlépe vyučen v oboru Instalatér) Řidičský průkaz sk.

B Platný svářečský průkaz na plasty výhodou Praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost Práce na PC výhodou Fyzická zdatnostZaměstnanecké výhody : Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvyHlásit se e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost