Obchodní zástupce/ Obchodní zástupkyně
CNC METAL s.r.o.
Ostrava
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Suderova 2037 / 26, Ostrava - Mariánské HoryKontakt e-mailem info cncmetal.cz, životopisy budou zpracovány pro účely výběrového řízení.

CNC METAL s.r.o. je ryze česká,dynamicky se rozvíjejíci společnost s dlouholetou tradicí v oblasti komplexního zpracování plechů pomocí nejmodernějších CNC technologií.

Vyrábíme komponenty a technol.svařence pro kolejová vozidla / vlaky,tramvaje,metro / ,vybavení skladů,logistických a datových center,opláštění strojů,elektrorozvaděče.

Disponujeme vlastním konstrukčním oddělením,strojním vybavením firmy TRUMPF,jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001,proces svařování probíhá v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 3834-2 : 2006,ČSN EN 15085-2 : 2008, v úrovni CL 2.

Jsme držitelé Osvědčení o způsobilosti dodavatele Českých drah a Oprávnění pro svařování drážních vozidel Slovenských železnic.

Naplň : -vyhledávání nových obch.příležitostí pro oblast stroj.výroby -pravidelná komunikace a navštěvy stávajících zákazníků-vedení obchodního jednání a prezentace novinek,tvorba cenových nabídek-report prodejních výsledků,reporting nadřízených,monitoring konkurence-spolupráce s techniky a dalšími odděleními ve společnosti-konzultace u klientů-doporučování vhodných technických řešeníPožadujeme : -velmi dobré komunikační schopnosti,reprezentativní vystupování-flexibilita,samostatnost-orientace ve strojírenské výrobě - zpracování plechů CNC technologií - výhodou-znalost anglického jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni-znalost německého jazyka - výhodou-řidičský průkaz sk.

B-znalost práce na PC / Word,Excel,Outlook . / -ochota cestovat Nabízíme : - práci na HPP přímo u zaměstnavatele,nástup dle dohody-zaškolení a následný adaptační program pod vedením zkušeného kolegy-zázemí a stabilita prosperující české společnosti-jistota pravidelného výdělku-velmi moderní a čisté pracovní prostředí,nové technologie-nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru -nadstandartní finanční ohodnocení odvíjející se od vašich výsledků-služební automobil i k soukromému použití-notebook,telefon-stravenky-bonusy / prémie

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost