NÁKUPČÍ
Autometal, spol. s r.o.
Lety, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce - Zalužany / LetyPracovní doba : pružná- požadujeme pokročilou znalost AJ, výhodou znalost NJ, uživatelskou znalost MS Office, praxi v oblasti strategického nákupu min.

2-3 roky, výhodou znalost technické dokumentace a systému jakosti, řidič. průkaz B, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu.

Náplní práce bude každodenní komunikace se zahraničními zákazníky v AJ ( psaná i mluvená), objednávání potřebného materiálu a komponentů pro naší výrobu.

Nástupní plat 26 000 - 29 000,- Kč dle zkušeností. Nabízíme : Bonusy, stravenky, příspěvky na penz. a živ. poj, náborový příspěvek, dodatková dovolená .

Kontakt : Jitka Cígnerová, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář nebo osobně mezi 8 : 00 - 14 : 30 hod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost