Specialist(k)a klientského centra
DHL International GmbH
Praha
před 5 dny

Chcete pracovat pro nejmezinárodnější společnost, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce? Pro společnost, která v letošním roce obhájila prestižní ocenění pro zaměstnavatele Top Employer ?

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu do týmu pro naše pražské recepce. Nový kolega bude postupně zaškolen na všechny procesy ve všech lokalitách z důvodu možného kariérního růstu.

Pracovní doba 8 : 00-17 : 00 / 10 : 00-19 : 00, příležitostně 9 : 00-18 : 00.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE :

  • Odbavování a příprava zásilek určených k exportu.
  • Příprava veškeré potřebné dokumentace k zásilkám.
  • Zpracování příchozích / importních zásilek.
  • Zákaznické poradenství.
  • Součástí pozice je zastupování vedoucího klientských center v době jeho nepřítomnosti.
  • Organizace brigádníků - plánování směn, úkolů.
  • Spolupráce s vedoucím oddělení při zavádění nových aplikací či procesů na všechna pražská klientská centra.
  • RÁDI VÁS POZVEME NA POHOVOR V PŘÍPADĚ, ŽE :

  • Jste komunikativní a máte zkušenost z oblasti služeb (práce s lidmi).
  • Dokážete zachovat chladnou hlavu ve stresových situacích a při řešení problémů.
  • Máte analytické uvažování a základní znalost MS Office.
  • Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Výhodou je ruský a / nebo německý jazyk, ŘP sk. B, vyšší znalost MS Office.
  • MŮŽETE SE TĚŠIT NA :

  • Různorodou práci, profesní i osobní rozvoj.
  • Zázemí a stabilitu v nejmezinárodnější společnosti na světě.
  • Zaměstnanecké slevy na přepravu zásilek, sport a nákupy.
  • Příspěvek na obědy a jazykové kurzy, prodejní odměny a mnoho dalšího.
  • Těšíme se na Váš životopis i motivační dopis. S vybranými kandidáty se potkáme 13. června.