Obchodní zástupce pro Prahu a okolí
Sazka
Praha, Czech Republic
před 21 hodinami
source : Hitprace

Popis pozice

Co budete dělat?* Mít zodpovědnost za plnění obchodních plánů ve svěřené oblasti Prahy a okolí.* Každodenní komunikace a budování vztahů s našimi partnery.

 • Vyhledávání nových prodejních míst v daném regionu.* Spolupráce s našimi kolegy z daného regionu.Koho hledáme?* Prodejní, vyjednávací a komunikační dovednosti, zákaznicky orientovaná osobnost.
 • Proaktivní přístup vyhledávání nových prodejních míst.* Spolehlivost, samostatnost a vstřícnost.* Flexibilita a vysoké pracovní nasazení.
 • Úplné středoškolské vzdělání ukončeno maturitní zkouškou. Vhodné i pro absolventy.* Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint).
 • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.* Trestní bezúhonnost.Proč se k nám přidat?* Stanete se součástí společnosti, která se již čtyřikrát umístila na bedně vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku, a také se pyšníme oceněním Aon Best Employer.
 • Budete mít příležitost být součástí zajímavých projektů SAZKY.* Víme, kdy je čas na odpočinek. Pracujeme tvrdě, ale věnujeme se i rodině, přátelům a koníčkům.
 • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené,5 sick days ad., máme například FIT program (můžete si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví).
 • Nebojíme se být průkopníky, věříme si a baví nás to!* Plníme sny nejen našim zákazníkům, ale i zaměstnancům.## Benefits- Bonusy / prémie- Auto i pro soukromé účely- Mobilní telefon- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Kafetérie- Zdravotní volno / sickdays
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost