Zástupce/kyně vedoucí
Dráčik - DUVI CZ s.r.o.
Mariánské Lázně, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : OC Nová Chebská, Chebská 731 / 15, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení.

Nástup možný ihned (během letních měsíců po domluvě umožníme odjezd na plánovanou dovolenou). Pracovní doba : směny v rámci otevírací doby prodejny (Po-

Ne 9 : 00-19 : 00 h). Požadujeme : praxe ve vedení lidí (např. vedoucí směny apod.), flexibilita, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, zodpovědný přístup k práci.

Kontakt pro zájemce : POUZE e-mailem; své životopisy zasílejte na e-mail kariera dracik.cz (do předmětu prosím uveďte "Mariánské Lázně / zástupce vedoucí prodejny").

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost