SKLADNÍK/-ICE
Damco Czech Republic, s.r.o.
Dobřenice, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : VGP Park - hala č. 3, 503 25 Dobřenice SKLADNÍK / -ICE- PP na dobu neurčitou, možnost i určitou, 3-4směnný provoz, nástup možný ihned- Náplň práce : manipulace s materiálem pomocí ručně vedeného vozíku a VZV, zajištění skladovacích operací, přesnost, komplexnost, včasnost, zodpovědnost za vybavení skladu, dodržování interních předpisů bezpečnosti práce, organizace skladu, evidence pohybu zboží a dokumentace, manipulace se zbožím, nakládka, vykládka, práce se čtečkou čárových kódů, práce s VZV.

 • Požadujeme : schopnost práce s fyzickou zátěží, ochota pracovat ve směnném režimu (3-4 směnný provoz), flexibilita, vysoká míra odpovědnosti, čistý trestní rejstřík.
 • Předchozí zkušenost ve skladu, s VZV a s čtečkou čárových kódů velkou výhodou, ale není nutná, naučíme.- Nabízíme : zázemí stabilní mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity, motivační systém odměňování - základní mzda 17 - 18 000 + pohyblivá složka mzdy (celkově 20 - 23 000 brutto / měsíc) bonusy / prémie, příspěvek na penzijní / životní připojištění, stravenky, vzdělávací kurzy / školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce- Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky.

 • případě zájmu nejprve zašlete životopis na e-mail : Aneta.Grunwaldova damco.com. Až bude firma mít několik vhodných uchazečů, stanoví termín výběrového řízení.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost