Správce sítě s aktivní AJ
Trenkwalder Česká Republika
Bor u Tachova, CZ
před 4 dny

Pro velkou nadnárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme posilu IT Support oddělení, který bude aktivně komunikovat i s německou centrálou.

Naše nabídka:
  • flexibilní pracovní doba
  • smluvní finanční ohodnocení dle zkušeností
  • kvartální bonusy navázané na výkon
  • věrnostní bonusy
  • 13. mzda
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stavování - závodní kantýna
Váš profil:
  • vzdělání IT směru (nebo dostatečná praxe)
  • komunikativní znalost anglického či německého jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B
Vaše náplň práce:
  • správa a podpora HW a SW
  • uživatelská podpora, obsluha helpdesku
  • aktivní komunikace v němčině či angličtině s německými kolegy
  • týmová spolupráce na zadaných projektech

Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: g.fialova@trenkwalder.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.