Lisař/ka - dělník/dělníce
Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK
Pardubice, Poběžovice u Holic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Poběžovice 29, Holice. Nástup dle dohody.Práce na HPP možné i na dohodu o provedení práce.Náplň práce : Samostatná práce ve výrobě brzdového obložení - práce u lisovacího stroje (případné zaučení, rádi Vás vše naučíme).

Dodržování lisovacích pokynů a vyplňování výrobních protokolů. Sériová a zakázková výroba. Základní čtení technické dokumentace a její využití v praxi.

Kontrola kvality lisovací směsi a měření nalisovaných polotovarů posuvným měřidlem. Pracovní pozice vhodnější spíše pro ženy (práce v rámci spolupracovnic - lisařek).

Samostatná práce u lisovacího stroje. Znalost práce s technickými měřidly výhodou. Nutná manuální zručnost. Nekuřácké prostředí, velkou výhodou je práce v jednosměnném provozu, žádné noční a odpolední směny.

Pracovní doba 7 : 00 - 15 : 30. Nabízíme práci ve stabilní, prosperující a moderní české firmě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu.

Zaměstnanecké výhody : příspěvky na stravování, prémie za docházku a spousty dalších výhodMísto vhodné pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ - 08 : 00-16 : 00).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost