Projektant pasivních domů a rozpočtář - student
DEK a.s.
Ostrava, CZ
před 6 dny

DEK a.s. hledá pro svou dceřinou společnost G SERVIS CZ s.r.o. kolegu / kolegyni na pozici : Projektant pasivních domů a rozpočtář.

Hledáme studenta či absolventa vysoké školy. Projektant pasivních domů a rozpočtář - student.

Pracovní náplň :

  • Projektování pasivních rodinných domů (studie, projekty pro stavební povolení, prováděcí dokumentace)
  • Energetické hodnocení a optimalizace pasivních staveb
  • Zpracovávání položkových rozpočtů a výkazu výměr rodinných domů (v programu KROS) - 1 / 3 - 1 / 2 pracovní doby
  • Požadujeme :

  • Student či absolvent stavební fakulty (minimálně studující 4.ročník)
  • Základní znalost oborů
  • Zájem o obory, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Znalost práce na PC (CAD, Office). Znalost programů DEKSOFT pro stavební fyziku a KROS pro rozpočtování výhodou
  • Čas na práci minimálně 2,5 dne v týdnu
  • Nabízíme :

  • Zajímavou práci v dynamické společnosti
  • Možnost zaměstnání na HPP po skončení studia
  • Zaměstnanecké ceny na materiál ze sortimentu Stavebnin DEK
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.