operátor/ka - obsluha balícího stroje
UGO trade s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Havlíčková Nikola, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářPřijďte posílit náš tým a podpořit s námi zdravý životní styl.

Přineste k nám nové nápady a pomozte nám budovat značku UGO - v odvětví výroby čerstvých salátů pro náš závod v Praze.AKTUÁLNĚ PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NA POZICI : OPERÁTOR / KA -

OBSLUHA BALICÍHO STROJE(KOMBINACE KRÁTKÝ / DLOHÝ TÝDEN - 12-TI HODINOVÉ SMĚNY)CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?"obsluha balicího stroje"etiketování, kontrola správnosti etiket"řízení zaměstnanců při balení dle objednávek"balení dle denních objednávek"jednoduché čištění, údržba a sanitace strojeCO SE U UGO CENÍ?

SŠ - obor kuchař / číšník výhodou"manuální zručnost"spolehlivost"možnost nastoupit ihnedCO VÁM UGO NABÍZÍ?"jedinečnou výzvu a příležitost"atraktivní ohodnocení a benefity (stravenky, výrazná sleva na produkty, možnost Multisport karty, 3 dny sick day)"místo pracoviště Praha 5 -

Nové Butovice (5 minut od metra B )"HPP na dlouhodobou spolupráci (kombinace krátký / dlouhý týden, tzn. 12-ti hodinové směny, denní provoz od 7 : 00 do 19 : 00 / noční provoz od 19 : 00 do 7 : 00)"příjemné pracovní prostředí -

čistý potravinářský provoz"neformální firemní kulturu a práci v příjemném kolektivu"platové ohodnocení od 19 800 Kč - 23 800 KčUKAŽTE SVÉ SCHOPNOSTI A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ UGO SVĚTA.

Spol. UGO TRADE provozuje největší Česko-Slovenskou síť FRESHBARŮ & SALATERIÍ - vyrábějící produkty zejména z čerstvého ovoce a zeleniny.

Aktuálně poskytujeme našim zákazníkům alternativu zdravého stravování na 80 místech. Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost