Surfař mobilních sítí
AC Jobs
Pardubický kraj
před 23 hodinami

Hledáme člověka, co surfuje mobilními sítěmi, má zkušenosti s jejich operátory a zajímá se o auta. Bude v týmu, který má za úkol propojit vozidlo s okolním světem (mobilní telefony, webové aplikace, dopravní infrastruktura, servis atd.

Díky tomu auta pojedou i na vlně mobilních sítí a budou tak v reálném čase získávat informace nejen z bezprostředního okolí, ale i z širší oblasti skrze Cloud.

Pracovní náplň

Surfař bude pracovat na propojení automobilu s okolním světem. Čeká ho práce projektového manažera, specialisty Over-The-Air aktualizací nebo specialisty e-Call.

Využije koncernové technologie a bude se podílet na vývoji jejich unikátních funkcí. Taky si udělá výlet 1-2 x za 2 měsíce v rámci Evropy.

Co požadujeme?

Surfař má středoškolské či vysokoškolské vzdělání, nejlépe v IT, hlavně je to však technický nadšenec se zájmem o auta, IT, technologie, elektroniku, AI či vedení technických projektů, který chce tyto oblasti propojovat.

Je třeba aby se dorozuměl anglicky a pokud umí i němčinu, je to výhodou.

Co nabízíme?

Surfaře čeká jistá práce v dynamickém mezinárodním prostředí jedné z největších firem v ČR. Může pracovat s nejnovějšími technologiemi (AI, VR, BD).

Má 5 týdnů odpočinku a stravování hned za rohem. Také se může nadále vzdělávat a rozvíjet se. Čekají ho i další benefity jako příspěvek na auto či bydlení. Na výběr je toho dost.