PROGRAMÁTOR/PROGRAMÁTORKA
TENA EDM s.r.o.
Prostějov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Životopisy zasílat na e-mail : kariera tenaedm.cz. Pracovní doba : Po-Pá 6 : 00-14 : 00 hod. Pracoviště : Českobratrská 4279, Prostějov.

Požadujeme : SOU strojírenské-vyučen v oboru nebo praxe, znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost řídících systémů Heidenhein výhodou, znalost ovládání měřidel, znalost technologických postupů obrábění, znalost výrobních a organizačních směrnic (technická dokumentace, postupy a jiné), znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem, svědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, manuální zručnost, ovládání technických zařízení, loajálnost vůči firmě.

Náplň práce : bezchybná tvorba programů pro stanovené operace na výrobku dle výkresové dokumentace pro CNC OC a účinné uplatňování samokontroly, v případě výskytu neshodnosti výrobku včasná informovanost nadřízeného pracovníka k řešení sjednání nápravy.

Nabízíme : pravidelnou mzdu, motivační odměny dle výkonu práce, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, práci na nových moderních strojích, příspěvek na dopravu (ubytování).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost