Asistent/ka finanční účetní
KPMG Česká republika s.r.o.
Praha-Karlín, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Pobřežní č.p. 648 / 1a, Karlín, 186 00 Praha 86 PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adrese : vdavidkova kpmg.cz, kontaktní ooba Davídková Veronika, tel.

420 222 123 638 UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Náplň práce : příprava účetních podkladů pro klienty administrativní podpora a spolupráce napříč finančním oddělením spolupráce při zpracování účetní závěrky reporting a komunikace s ostatními odděleními Profil ideálního kandidáta : SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru zájem o oblast účetnictví, pracovní zkušenosti v této oblasti výhodou komunikativní znalost anglického jazyka znalost MS Office dobré komunikační schopnosti spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ochota učit se, flexibilita ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : uvolněná firemní atmosféra, kterou je naše firma pověstná práci v mezinárodním prostředí renomované společnosti pracoviště v centru Prahy možnost systematického vzdělávání životní a úrazové pojištění firemní i týmové společenské akce další benefity formou kafeterie ve výši 20.

000 Kč ročně dle vlastního výběru

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost