Odborný operátor ve výrobě
Manuvia
Valašské Meziříčí, Zlínský kraj, CZ
před 5 dny

Máte praxi s ručním nářadím a jste spolehlivý? Chcete si vydělat 19 400 Kč (19 000 Kč ve zkušební době) a získat další benefity a příplatky?

Pracujte jako operátor ve výrobě pro významnou společnost zabývající se výrobou sklokeramických desek a dveří do lednic pro supermarkety.

Hledáme šikovné uchazeče na hlavní pracovní poměr do třísměnného provozu pro práci ve sklářském průmyslu. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce :

  • příprava obalového materiálu dle návodky
  • balení a transport hotových výrobků
  • vizuální kontrola obalového materiálu
  • třísměnný provoz
  • Nabízíme :

  • postupné navyšování mzdy
  • kariérní postup
  • 25 dní dovolené
  • moderní pracovní prostředí
  • dotované závodní stravování
  • firemní s polečenské a sportovní akce
  • pravidelné vyplácení záloh
  • roční bonus až 5 % roční mzdy
  • příspěvek na rehabilitační program 500 Kč / měsíc (po zkušební době)
  • flexi pass v hodnotě 1 000 Kč (1 ročně)
  • prohlídku podniku před pohovorem
  • možnost ubytování
  • Požadavky operátor ve výrobě :

  • praxe s ručním nářadím (kladívko, utahovačka, vrtačka)
  • schopnost týmové spolupráce
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • praxe ve sklářském průmyslu výhodou
  • Pokud se chcete dozvědět více o , přečtěte si námi připravený článek.