PROGRAMÁTOR STROJŮ A ROBOTŮ
AC Jobs
Žďár nad Sázavou
před 9 dny

Máte elektrotechnické vzdělání? Rád byste získal první pracovní zkušenosti v oblasti programování a nastartoval svou profesní dráhu v úspěšné mezinárodní firmě?

Nebo se naopak již řadíte mezi zkušenější pracovníky a hledáte profesní změnu? Domluvíte se anglicky a je pro Vás atraktivní třeba i zaškolení v zahraničí?

Pak nám zašlete Váš životopis! Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici : PROGRAMÁTOR STROJŮ A ROBOTŮ (26-34.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zhotovení programu či případných změn
  • Odstraňování odchylek
  • Testování programu na reálném robotovi
  • Praktická úprava robotů ve výrobě
  • Programování robotů u zákazníka
  • Komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
  • Co požadujeme?

  • Technické vzdělání (elektro výhodou)
  • Středně pokročilou znalost AJ
  • Zkušenosti s programováním (stačí praxe ze školy)
  • Znalost programovacích jazyků výhodou
  • Komunikativní a dynamickou osobnost, ochota cestovat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Rozmanitá práce u lídra na trhu
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Práce na projektech v ČR i zahraničí
  • Příspěvek na stravování
  • Požádat