VEDOUCÍ LABORATOŘE
AC Jobs
Praha hl. Město
před 1 dnem

Máte chemické vzdělání a manažerské zkušenosti? Jste komunikativní a bez problému se domluvíte anglicky? Jste pečliví, samostatní a odolní vůči stresu?

Setkali jste se ve své praxi s ICP a AAS? Potom hledáme právě Vás! Pro laboratorní sekci zajišťující analýzy kovů hledáme člověka na pozici : VEDOUCÍ LABORATOŘE (OD 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tým pracovníků v rámci laboratoře
  • řízení analytické laboratoře (analýzy kovů)
  • zajištění kvalitního zpracování vzorků
  • dohled na výkony, vzdělávání a motivaci podřízených
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického směru (anorganika výhodou)
  • zkušenosti s řízením kolektivu pracovníků PODMÍNKOU
  • anglický jazyk komunikativně slovem i písmem
  • manažerské schopnosti, komunikativnost a flexibilitu
  • Co nabízíme?

  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště : Praha
  • Požádat